Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Masarykovo náměstí 51, 586 01 Jihlava
Onyx

NEJMODERNĚJŠÍ SERVIS ZNAČKOVÝCH HODINEK


+420 601 001 700
CZ EN DE
+420 601 001 700

BOVET


Bovet je značka, která by se dala přirovnat k hodinářskému nebi anebo ke špičce ledovce hodinářského umění. Pokud bychom měli srovnávat, je téměř nemožné najít dalšího výrobce, který by mohl ve všech směrech konkurovat umění značky BOVET.

Jejich mistrostí se nejvíce odráží ve velmi složitých mechanismech strojů, důmyslných provedení pouzder a šperkařské dokonalosti.
BOVET hraje tu nejvyšší ligu v umění rytí pouzder, strojů a ručně malovaných a smaltovaných číselníků, vyráběných dle přání zákazníka.

Hodinky BOVET jsou sběratelsky velmi vyhledávané, už jen díky faktu, že celou jednu třetinu produkce tvoří hodinky v originálním jedinečném provedení a jsou jediné na světě.

Mezi výjimečnosti značky BOVET patří zcela a ze všech stran průhledné pouzdro, vyrobené z jednoho kusu safíru, které vám umožní pohled na všechny detaily strojku.

ONYX je v současné době jediným autorizovaným servisem značky BOVET v Evropě a zároveň patří mezi jediné dva servisy na světě. Jsme hrdí držitelé certifikátu o školení na opravy hodinek BOVET.

JSME AUTORIZOVANÝ SERVIS I PRO TYTO ZNAČKY


BOVET
BOVET