Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Masarykovo náměstí 51, 586 01 Jihlava
Onyx

NEJMODERNĚJŠÍ SERVIS ZNAČKOVÝCH HODINEK


+420 601 001 700
CZ EN DE
+420 601 001 700

REFERENCE


Chtěl bych přidat pochvalnou recenzi na Onyx servis, protože jejich komunikace, vzorně odvedená práce a nakonec i výsledná cena byly naprosto perfektní. Prováděné řemeslo na 3 kusech nefunkčních hodinek (mého hodinařinou nepolíbeného kolegy, který k nim má citový zvláštní citový vztah ) byla příkladem a prototypem ukázkového přístupu k zákazníkovi. Děkuji a klaním se. 


Velké poděkování do Onyxu!! Koupil jsem hodinky a po měsíci začal být nějaký problém. Protože měly za sebou před 10 měsících garanční servis v Onyxu, tak bylo vše vyřešeno v rámci záruky, rychle a bez problémů. Hodinky zase jedou na 1*. Díky Rudovi a jeho týmu.


Velké poděkování za opravu nových hodinek, které se mi vrátily z Onyxu v lepším stavu, než je vypustila do světa  Omega. Za to děkuji Tobě Rudo a všem v Onyxu!


Třetí hodinky v Onyxu a naprostá spokojenost. V polovině prosince jsem kontaktoval Rudu a dnes jsou hodinky doma. No párada. Děkuji Rudovi a celému Onyxu. 


Vezl jsem včera k Rudovi 2xSeiko a jedny švýcarské Eloga. Automaty Seiko dostanou lázně u Rudy a bude jim dobře. Druhé Seiko Q jsou po zásahu kutila mimo provoz asi už navždy a konečně ELOGA.  Prostě malé hodinky z padesátek, 17j,  ale mají toho hodně za sebou. Zjistilo se, že je možné je vyčistit a dát jim patřičný servis, nebude to tak hrozné.


Vidět království hodinářů u Rudy všem doporučuji, stojí to za to. Chvíle s Mistrem vydá za mnohé diskuse tady a je klid... Rudovi a jeho týmu na zdraví a klidnou práci. Děkuji též za přijetí zakázek na ten můj "šrot".


Ahoj všichni, nechci se opakovat, ale jedině onyx, super práce, ochota. Děkuji moc onyxu za opravu hodinek vypadají a fungují jako nové.


Taky bych chtěl Rudovi a celému ONYX týmu poděkovat za skvěle odvedenou práci a příkladnou komunikaci, a to jak na jednoduchých cvičení typu výměna baterky s repasí těsnění až po generální opravu.


Ja si hlavne na Onyxu cenim toho, jak se chovaji k zakaznikovi, jako jsem ja. Tj. nenosim tam zadne drahe kusy. Nejdrazsi hodinky, ktere meli v praci byly me LHC z treti ruky. Ale stejne jsem mel pocit, jako kdybych jim prinesl hodinky o jednu nulu na konci drazsi.


A znovu, komunikace s Rudou je prostě na jedničku. Hamiltony budou brzy. Pogue jsou prohlídnutý, stav zhodnocen, servis je potřeba. Teď putujou na chvilku do trezoru. Než přijdou díly a taky je nějaký pořadí... Jsem lajdák, až teď mi došlo, že jsem kluky z Jihlavy nepochválil za servis mnoha svých hodinek.


Trojimperativ cena, termín, kvalita beze zbytku vždy splněn a určitě příště zas!


Posledně to byla megarychlovka, až mi to vyrazilo dech, dýchat jsem začal až u Prahy Taky bych chtěl velmi poděkovat hodinářství Onyx. Měl jsem opakovaně problém se zastavováním chronografu o Speedmasterů. Byla to velmi záludná závada, kterou se nakonec panu Rudolfovi podařilo odhalit a úspěšně odstranit. Kromě profesionální hodinářské práce, jsem se snad ještě nikdy nesetkal s tak dokonalou komunikací-vše bylo se mnou konzultováno. Moc děkuji jak Rudolfovi, tak celému týmu.


Musím také napsat pozitivní hodnocení, na servis jsem dával vintage Doxa Sub 300T, kromě servisu stroje také proběhla lehká revitalizace pouzdra a přetěsnení, navzdory k tomu že tento model má těsnění dýnka jak trubka od vodovodu, tak mi vyrobili požadované těsnění a tudíž hodinky i po skoro 50 let drží vodotěsnost. Komunikace byla také excelentní a na dotazy bylo odpovězeno stejný nebo následující den. Sakumprásk byly hotové za 3 týdny což je za mě super výsledek a cenově to bylo také fajn.


Přidám se k velmi spokojeným zákazníkům. Naprostá profesionalita od začátku do konce. Nechal jsem dělat kompletku SMPc po šesti letech. Hodinky si ode mě pan majitel převzal v centru Prahy a hotové mi je přivezl až domů. Perfektní domluva, jak ohledně potřebného servisu, tak kolem převzetí a vrácení hodinek. Samozřejmostí je dvouletá záruka, návrat všech dílu, podrobný rozpis práce a výstupy z vibrografu a tlakovky. Cena více než přátelská. A to vše prosím za 14 dní od převzetí do předání hodinek (tři týdny od prvního kontaktu)  Něco takového jsem za celou dobu co nechávám servisovat hodinky nezažil. Palec nahoru, určitě se brzy ozvu s dalším kouskem.


Chtel bych podekovat panu Kalivodovi za vstricnost a ochotu. Potreboval jsem drobnost (sroubky do dilku naramku) na sve Omegy SMPc. Pan Kalivoda mi obratem nabidl jejich dodani a s tim, ze ma cestu do Prahy, mi je dnes privezl. Takze jeste jednou moc diky. A rad se vas opet obratim, a to nejen s takovouhle malickosti 


Nevím pokolikátý, ale musím tu zanechat další poděkování a pozitivní zmínku na tým v Jihlavě. Za posledních pár tejdnů jsem tam byl asi pětkrát, prakticky pokaždý neohlášen předem. Tu s maličkostí, tu s větší maličkostí.

Kluci, ať už Ruda nebo Aleš, se mě vždycky ujali a pokaždý, i přes moje protesty, odtáhli na dílnu, kde se všechno probralo, prohlédlo, upravilo, napravilo a předalo zpátky. Vždycky mám z pobytu mezi hodinářema trochu špatnej pocit, když přijdu jen tak z ulice, protože nechci nikoho prudit, rušit či otravovat, nota bene v prostoru, kde je soustředění a klid zapotřebí. Ovšem - nemám šanci...

Takže díky, díky .. a zase někdy (brzy) příště


Zdravím všechny, po několika špatných zkušenostech, konečně někdo kdo je opravdu Mistr ve svém oboru, dokonalá oprava, skvělá opravdu skvěla komunikace, kdy víte že hodinky  v pořádku dorazili a dokonce i informace že se oprava zdařila a hodinky putují i s čísle zásilky k Vám. Jsem nadšený. Děkuji za opravu a doporučuji všem kdo potřebují pomoc s hodinkami. Jedině ONYX.


Rudo, v tom omega brusu jste proste nejlepsi!!!


Onyx je fakt jak z jinýho světa. V tom nejlepším možným významu.