Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Masarykovo náměstí 51, 586 01 Jihlava
Onyx

NEJMODERNĚJŠÍ SERVIS ZNAČKOVÝCH HODINEK


+420 601 001 700
CZ EN DE
+420 601 001 700
JITKA KABELKOVÁ, KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY

JITKA KABELKOVÁ, KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY

Slovo je mocný nástroj a já ho díky své práci mohu uplatňovat každý den.

Můj úkol a pozice ve firmě se nedá specifikovat jedním slovem, uvidíte mě na prodejně, jak prodávám šperky či hodinky, uslyšíte můj hlas v telefonu při vytočení naší zákaznické linky a nebo můžete číst řádky emailu, který jsem Vám zrovna zaslala na Váš dotaz či objednávku.

Komunikace se zákazníkem, realizace zakázek a internetový obchod je mým denním chlebem. A však díky rozmanitým požadavkům a přání našich zákazníků den v práci nikdy není stejný a o stereotypu se zde nedá hovořit. Každý den řeším nové a nové požadavky a díky tomu se stávám lepší a zkušenější ve svém zaměstnání. Můj pracovní stůl se nachází mezi zlatnickou a hodinářskou dílnou a tak mohu zákazníkovi hbitě poskytnout odborné informace o postupu při opravách či specifikace doporučovaného produktu. Díky své pozici ve firmě Onyx mám možnost nakouknout pod ,,pokličku” téměř každé zakázky, ať už se jedná o hodinářský či zlatnický obor, samotný prodej či výběr a objednávka nového zboží u dodavatelů.

Nejhezčí odměnou pro mě je, když mezi objednávkami a dotazy od zákazníků najdu email, ve kterém zákazník děkuje za naše služby a těší se na další setkání či spolupráci. Mě osobně to dokáže dodat obrovskou dávku energie a chuť do práce. Takové uznání pak ráda šířím i mezi své kolegy a s potěšením jim vyřizuji chválu od našich spokojených zákazníků.  

 

Od té doby co pracuji v Onyxu, jsem se mnohému naučila. A nemám tím na mysli pouze odborné znalosti, kterých se mi od mých kolegů dostává každý den, neboť vždy je něco nového, ale i to, že když tým táhne za jeden provaz, dokážou mnohé. Onyx bych přirovnala k hodinovému stroji. Tak jako v něm každé kolečko má svůj úkol, tak i my zapadáme do sebe a společně zaručíme nejen přesný čas Vašich hodinek, ale i mnohem víc.

JITKA KABELKOVÁ, KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY
JITKA KABELKOVÁ, KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY