Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Masarykovo náměstí 51, 586 01 Jihlava
Onyx

NEJMODERNĚJŠÍ SERVIS ZNAČKOVÝCH HODINEK


+420 601 001 700
CZ EN DE
+420 601 001 700
ANNA JELÍNKOVÁ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY

ANNA JELÍNKOVÁ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY

Každý pracovní den je úplně jiný a proto se moje práce nedá nazvat rutinou.

Chodit do práce s chutí a elánem bylo vždy mým přáním. A toto přání se mi v Onyxu splnilo. Každý den mě v práci potkávají různá dobrodružství, ať už při obsluze za pultem v naší kamenné prodejně či, když pracuji za svým kancelářským stolem a řeším objednávky prostřednictvím našeho firemního emailu. Slyšet mě také můžete i na konci naší telefonní linky, Se mnou vyřešíte veškeré dotazy a přání, které se týkají servisu vašich hodinek, nebo nákupu zboží z našeho sortimentu.

Komunikace se zákazníkem je u mě na denním pořádku.
Vždy se snažím vyřešit vaše přání a požadavky co nejrychleji a s poctivým přístupem. Babička mi vždy říkávala moudrá a známá slova: S poctivostí nejdál dojdeš!“ A tohoto se snažím držet. Díky každodenním požadavkům od zákazníků, které jsou velmi různorodé, se každým dnem ve svém zaměstnání stávám zkušenější.
Jelikož je můj pracovní stůl přímo uprostřed všeho dění, tak mám přístup k informacím přímo od mistrů hodinářů či od mistra zlatníka. Proto Vám vždy mohu poskytnout odborné informace k jakémukoliv dotazu či poptávanému zboží.

Nejlepší odměnou za odvedenou práci je pro mne to, že od nás odchází zákazníci spokojeni, a opakovaně se k nám vracejí. Jak za účelem servisu či nákupu nových šperků, hodinek a jiných módních doplňků.

Firma Onyx se dá nazvat jako jedna velká rodina, kde se všichni navzájem podporujeme a pomáháme si. Díky tomu se pro mne má práce stala koníčkem.

ANNA JELÍNKOVÁ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY
ANNA JELÍNKOVÁ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY