Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Masarykovo náměstí 51, 586 01 Jihlava
Onyx

NEJMODERNĚJŠÍ SERVIS ZNAČKOVÝCH HODINEK


+420 601 001 700
CZ EN DE
+420 601 001 700
ALEŠ KALIVODA, ZKUŠENÝ HODINÁŘ

ALEŠ KALIVODA, ZKUŠENÝ HODINÁŘ

Jsem tady v Onyxu už 20 let.

Co mě na tom nesmírně těší, že s bráchou pořád vycházíme absolutně skvěle a bez problémů. Co si na něm cením je, že umí dotáhnout věci do konce. Když najde něco, co neví, nezná nebo neumí, musí to prostě vyřešit. ONYX je hlavně jeho koníček, jeho život. Je na něm vidět, že ho to prostě baví. Tohle to je přesně to, co potřebuje k životu. Díky jeho zásluze tady máme skvělé a zkušené lidi. Mají opravdu velmi vysokou úroveň a kvalitu práce. V poslední době jsme se tak posunuli neskutečně nahoru.

Já jsem přesvědčený o tom, že práci, kterou tady jako kolektiv odvádíme, je naprosto špičková a perfektní. Za to dám ruku do ohně. Myslím si, a troufnu si říct, že na lepší úrovni se to už asi snad dělat nedá.

No a já jsem vlastně člověk, který komunikuje především se zákazníkem. Jsem to já, se kterým obvykle mluvíte. Domlouvám podmínky, zjišťuji závady a potřeby zákazníků, vyřizuji zakázky a administrativní část. Pokud zavoláte, připravím návrh řešení a cenovou nabídku. Dávám Vám avízo o průběhu zakázky. Mimo administrativu v servisu dělám standardní opravy a pomáhám kolegům. Obsluhuji veškeré přístroje v servisu a starám se o jejich bezproblémový chod.

ALEŠ KALIVODA, ZKUŠENÝ HODINÁŘ
ALEŠ KALIVODA, ZKUŠENÝ HODINÁŘ